The Feral Detective

Artikelnummer: 9132B3773
Aantal: 1

Auteur: Jonathan Lethem
Pocket | 9780062859075

Tweedehands: Als nieuw
In nette staat. Dagelijkse verzending, stevig verpakt en bezorgd door PostNL.


Beschrijving
A new detective novel by the author of Motherless Brooklyn, full of heart, humor, and a scruffy sensibility - perfect for fans of Inherent Vice.

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »